Movies
Ratings
80- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0