Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0