Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Full CountRated ★ 1.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5