Titles you rated
- LutherRated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Absolute Zero Season 4Rated ★ 4.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 3.5
The SnifferRated ★ 3.5- Masked ReunionRated ★ 3.5
S.W.A.T. Season 3Rated ★ 4.0
NemesisRated ★ 3.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 4.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 4.5- Risky Two PeopleRated ★ 4.0
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 3.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 4.0
Detective LRated ★ 3.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.5