Movies
Ratings
236
The ThingRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0