Titles you rated
About a BoyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 3.5
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
GORated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5