Movies
Ratings
366
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 2.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0