Movies
Ratings
217
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5