Titles you rated
A City of SadnessRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- Blood and BonesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
A Confucian ConfusionRated ★ 4.5
High and LowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
RageRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 2.5
Profound Desires of the GodsRated ★ 4.5