Movies
Ratings
237
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 5.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.0