Series
Ratings
262
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.0