Movies
Ratings
575
The Angels ShareRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 5.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
The FrightenersRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
InvictusRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0