Series
Ratings
140
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
Let's Get DivorcedRated ★ 4.5
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.5
Cinderella FormulaRated ★ 2.5
Mr. BrideRated ★ 2.5
UsokonRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- 괴도 야마네코Rated ★ 3.5
- Rinko-san wa Shite MitaiRated ★ 2.5
DearestRated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.5
Can't Run Away from LoveRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Toshi No Sa KonRated ★ 2.5
Shanai Marriage HoneRated ★ 3.5
Eroi Kareshi ga Watashi wo MadowasuRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5