Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0