Titles you rated
OkjaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0