Movies
Ratings
527
A Normal FamilyRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Sea BeastRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5