Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5