Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
AkiraRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 1.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
The Sisters BrothersRated ★ 3.0
Blossom AgainRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 1.0
Red EyeRated ★ 1.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5