Series
Ratings
36
D.P.Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
Reflection of YouRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- M&MRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Samurai GourmetRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5