Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Landmine Goes ClickRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Beyond the ReachRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 1.0
RushRated ★ 3.0