Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0