Movies
Ratings
101
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Run-OffRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
A United KingdomRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0