Titles you rated
Extreme JobRated ★ 1.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 1.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 5.0
Clockwork PlanetRated ★ 1.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 1.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5- Black BulletRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 1.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5