Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0