Series
Ratings
303- One of A PairRated ★ 3.0
- PubertyRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0- My Fair LadyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Loving YouRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 4.0