Titles you rated
RayRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5