Movies
Ratings
429
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0