Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5
At the BenchRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The BeastsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 1.5
Hard TruthsRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0