Movies
Ratings
112
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
BurningRated ★ 3.5
NewnessRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5