Titles you rated
The FighterRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
CasperRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 2.0
Crazy First LoveRated ★ 2.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5