Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
PawnRated ★ 2.0