Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 5.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0