Titles you rated
TwentyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0