Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 3.5