Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 1.5
JumperRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
TedRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 0.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0