Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SafeRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 3.0
Rampage: President DownRated ★ 1.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0