Series
Ratings
22
Good DoctorRated ★ 0.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 5.0
What is MomRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0