Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0