Titles you rated
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0