Titles you rated
SilencedRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
FriendRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0