Series
Ratings
76
TriggerRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Knight FlowerRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0