Series
Ratings
12
Witch HuntRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0