Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.5