Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
The Maiden HeistRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
White Men Can't JumpRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0