Movies
Ratings
32
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5