Movies
Ratings
1204
The Black PhoneRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
PreyRated ★ 4.0
BirdRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
The MonkeyRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5