Titles you rated
Total EclipseRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
RadianceRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0