Series
Ratings
23
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0