Titles you rated
Lessons of DarknessRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Black DynamiteRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Pawn SacrificeRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Going Clear: Scientology and the Prison of BeliefRated ★ 3.5- The Beatles Get BackRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.5