Movies
Ratings
159
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0